Garrett - Wojciech Trela

Jego przystojna twarz ukryta jest pod czarną maską, a sokoli wzrok zapewnia mu jedno mechaniczne oko. Jako sierota żyjąc na ulicy, kradzież stała się jego sposobem na przeżycie. Będąc około 10-letnim chłopakiem próbował okraść tajemniczego jegomościa. Złapany na gorącym uczynku dostał możliwość udania się z nim do siedziby Strażników i zaufania niezwykłemu człowiekowi. Tak oto Garrett znalazł się w miejscu, w którym wyszkolono go na mistrza złodziei. Jednak nie zagrzał w tej organizacji długo miejsca, kiedy zdał sobie sprawę, że Strażnicy pragną wykorzystać go do własnych celów. Rozpoczął karierę „wolnego strzelca” i obecnie przyjmuje zlecenia od tego kto da więcej…

Lord Verminus - Verminus

Jak przystało na Lorda, to facet który wszystko musi mieć wielkie. Począwszy od wielkiego i wypasionego domu, przez ogromną ilość błyskotek po to, co każdy lord zawsze ma największe – ambicje. Jest chciwy i kapryśny, a od swoich ludzi wymaga absolutnego posłuszeństwa. Jeśli coś nie idzie po jego myśli, potrafi być bezwzględny i posunąć się do najbardziej bezwzględnych metod, aby ukarać niesubordynację.

Bober - Dźwiedź

Facet, który swoją niewielką posturę rekompensuje sobie ogromnym skąpstwem. Pozostając ochmistrzem Lorda, korzysta z każdej najmniejszej okazji, aby oddać się swojemu ulubionemu hobby – hazardowi. Aktywnie także wspiera sztukę – zwłaszcza dziewczęta z Ukwieconego Domu i ich zdolności akrobatyczne.

Steve - Gambrinus

Wyjątkowo wredny z niego typ. Nie dość, że natura obdarzyła go urodą odrobinę lepszą od samego diabła, to jeszcze charakterem niewiele lepszym od pospolitego szczura. Jego jedyną i najbardziej praktyczną zdolnością jest pospolite donosicielstwo. Nie potrafi utrzymać języka za zębami.

Szpotawy Jake - Harry

Należy do ochrony Lorda Verminusa i uważa to za swój największy sukces życiowy. Planował zostać wielkim sportowcem, ale uniemożliwiła mu to jego kulawa noga. Kierując się prostą zasadą oko za oko i ząb za ząb, mści się na całym świecie za swoją nieszczęśliwą przypadłość i korzysta z każdej okazji, aby poniżać innych.

Moose - Łosiu

Facet o gwałtownej naturze i niezwykle nerwowy. Pozuje na wielkiego weterana i znawcę życia. Wiele opowiada o swojej karierze wojskowej i wielkiej odwadze, jaką wykazał się podczas różnych zamieszek i konfliktów, choć jego opowieści można między bajki włożyć. W rzeczywistości jest tchórzem z marnymi umiejętnościami szermierczymi.

Mad Matt - Jordan

Człowiek, który szaleństwo wypisane ma na twarzy. Jest głośny i rozgadany, a jego paskudny rechot słychać w całej rezydencji. Czasem miewa mniej lub bardziej niecodzienne pomysły, które ściągają na niego gniew Lorda. Nie przeszkadza mu to jednak w obmyślaniu kolejnych intryg i szukaniu okazji do narobienia zamieszania wokół jego osoby.

John Dowe - UV

Szef straży u Lorda Verminusa o sporej posturze oraz groźnym i dzikim spojrzeniu. Jego twarz zazwyczaj jest wykrzywiona nieprzyjemnym grymasem i jest to w zasadzie jego największy atut jako strażnika. Walczy marnie, ale za to dobrze potrafi siłować się na rękę. Właśnie dzięki siłowaniu się udało mu się zdobyć jego obecną posadę, bowiem nie miarkując się złamał rękę poprzedniemu szefowi straży podczas siłowania.

Kot - Spacja

Puchaty sierściuch, który jest pupilkiem Lorda Verminusa, pod warunkiem że akurat nie próbuje przechadzać się po Frankonogramie. Przemykając w cieniu i pod stołami, bacznie obserwuje co się dzieje w rezydencji i jest wszędzie tam, gdzie dają coś dobrego do jedzenia. Jego masa notorycznie zwiększa się, co nie przeszkadza mu bezszelestnie poruszać się po domu.

Prosiaczek - ElMundo

Jego twarz wyraża wszystko… czyli nic. Jego umysł wolny jest od ambitnych przemyśleń, chyba, że te myśli dotyczą krągłych kształtów dziewcząt z Ukwieconego Domu. Zazwyczaj spędza całe dnie na straży rezydencji Lorda Verminusa, odliczając godziny do kolejnej wypłaty, którą przepuści na piwo. Gdyby tylko potrafił liczyć, być może nie byłby wciąż „pod kreską”.

Maggie - Monika Gębala

Atrakcyjna blondynka o kobiecych kształtach, której spojrzenie rozpala zmysły wielu mężczyzn, w tym Lorda Verminusa. Większość mężczyzn widzi w Maggie głównie jej ponętne kształty, zapominając że to przebiegłe dziewczę na zwieńczeniu swojej uroczej szyi posiada także całkiem rezolutną główkę. Dziewczyna była wcześniej pracownicą Ukwieconego Domu – przybytku o szeroko znanej, acz wątpliwej reputacji, obecnie awansowała na kochankę Lorda Verminusa. Maggie dokładnie wie, jaki prawami rządzi się życie i dobrze potrafi rozegrać każdą nadarzającą się okazję z korzyścią dla siebie.

Wybierz platformę i zakup grę:

PC

111,90 zł

PlayStation 3

168,90 zł

PlayStation 4

229,90 zł

XBOX 360

168,90 zł

XBOX ONE

254,90 zł

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

zobacz cały regulamin konkursu